بازدید از نمایشگاه اکوموندو ۲۰۲۳

 در رویدادها

نمایشگاه اکوموندو، یکی از سه رویداد اصلی اروپا در حوزه گذار اقلیمی و مدل‌های کسب‌وکار اقتصاد چرخشی و محلی برای گردهمایی صنعت‌گران، نقش‌آفرینان، سیاست‌گذاران و خبرگان توسعه پایدار است.

این رویداد به عنوان دروازه پژوهش و نوآوری در زمینه خدمات، راهکارها و فناوری‌های مبتنی بر کاهش ردپای زیست‌محیطی شامل کسب‌وکارهای صنایع بازچرخانی آب و مدیریت پساب‌ها، صنایع بازیافت و مدیریت پسماندها، خدمات پاکسازی، حفاظت و مدیریت خاک‌ها آلوده، صنایع نساجی، صنایع انرژی‌های زیستی و تجدیدپذیر، خدمات لجستیک، لجستیک معکوس و حمل‌ونقل، کشاورزی پایدار و شهرها و جوامع تاب‌آور است.

اکوموندو ۲۰۲۳ با بیش از ۸۰ هزار بازدیدکننده و با همکاری ۶۶ تشکل اقتصادی از سراسر جهان برگزار می‌گردد که اتحادیه صنایع بازیافت ایران پیرو تفاهم‌نامه با Italian Exhibition Group، از انجمن‌های همکار در برگزاری این نمایشگاه خواهد بود.

مدت زمان سفر به ایتالیا برای بازدید اکوموندو، ۸ روز  (۷ شب اقامت) از دوشنبه ۱۵ آبان‌ماه تا دوشنبه ۲۲ آبان‌ماه ۱۴۰۲ و به شرح زیر است:

  • روز دوشنبه، ۱۵ آبان‌ماه (۶ نوامبر) پرواز از تهران به بولونیا و ترنسفر به ریمینی
  • روزهای ۱۵ الی ۱۸ آبان‌ماه (۶ تا ۹ نوامبر) به مدت ۴ روز (۳ شب) اقامت در هتل ۴ ستاره بین‌المللی در ریمینی و بازدید از Ecomondo 2023
  • روز پنجشنبه ۱۸ آبان‌ماه (۹ نوامبر) حرکت از ریمینی به شهر رم
  • روزهای ۱۸ الی ۲۲ آبان‌ماه (۹ تا ۱۳ نوامبر) به مدت ۵ روز (۴ شب) اقامت در هتل ۴ ستاره بین‌المللی در رم، جلسات تجاری و گشت شهری
  • روز دوشنبه، ۲۲ آبان‌ماه (۱۳ نوامبر) پرواز از رم به تهران

برنامه‌ها و هزینه‌های سفر

  • هر نفر در اتاق دوتخته ۱۵۰۰ یورو (۱۶۵۰ دلار) + هزینه بلیط (۱۰۰ یورو تخفیف برای اعضاء اتحادیه)
  • هر نفر در اتاق یک‌تخته ۲۵۰۰ یورو (۲۷۵۰ دلار) + هزینه بلیط (۲۰۰ یورو تخفیف برای اعضاء اتحادیه)

مکاتبات مرتبط با معرفی‌نامه، وقت سفارت، اخذ بلیط، برنامه‌ریزی جلسات B2B در خلال نمایشگاه و در شهر رم و همچنین ترنسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی بر عهده اتحادیه است.

تکمیل و ارسال مدارک و حضور به‌موقع در وقت سفارت برای تحویل مدارک، انگشت‌نگاری و صدور ویزا بر عهده‌ی بازدیدکننده است. (در صورت درخواست راهنمایی در خصوص نحوه‌ی آماده‌سازی، تکمیل و نظارت بر مدارک، اتحادیه خدمات مقتضی را به اعضاء ارائه می‌نماید)

برای شرکت در رویداد اکوموندو ۲۰۲۳ با ما تماس بگیرید.

Fullscreen Mode

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید