گزارش مجمع عمومی عادی سال ۱۴۰۲ اتحادیه صنایع بازیافت ایران

 در رویدادها, مدارک

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه صنایع بازیافت ایران در ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۲۷ در محل سالن کنفرانس شماره ۲ خانه تشکل‌های اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شد.

پس از رسمیت یافتن جلسه، آقای سید حسین ساداتیانبه سمت رئیس و آقایان بهرام محمدی و حمید بهشتی‌منفرد به سمت ناظرین و آقای امین صدرنژاد به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.

مجمع پس از ذکر نام و یاد خداوند متعال رسمیت یافت و وارد بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات به شرح ذیل اتخاذ گردید:

  1. گزارش عملکرد هیئت‌مدیره، صورت‌های مالی و تراز منتهی به سال ۱۴۰۱، گزارش خزانه‌دار و گزارش بازرس به مجمع ارائه شد.
  2. مجمع گزارش عملکرد اجرایی و مالی هیئت مدیره و تراز منتهی به سال مالی ۱۴۰۱ را تصویب کرد.
  3. تعلیق اعضای فاقد مدارک عضویت و یا منحله از عضویت در اتحادیه به تصویب مجمع رسیده، در اجرای ماده ۱۲ اساسنامه، پیشنهاد هیئت‌مدیره مبنی بر سلب عضویت شرکت سپانوالکترونیک شرق به مجمع ارائه و پس از تصویب مجمع، از این شرکت سلب عضویت گردید.
  4. به منظور انتخاب بازرس قانونی رای‌گیری به عمل آمد و سرکار خانم سیده مهدیه جهاندیده به سمت بازرس اصلی و آقای محمد علیزاده به سمت بازرس علی‌البدل اتحادیه برای مدت یک سال انتخاب شدند.
  5. به منظور ترمیم هیئت‌مدیره، انتخابات چهار عضو علی‌البدل به عمل آمد و سرکار خانم ناهیده مینایی و آقایان بهنام ابراهیمی، آرش پویان‌مهر و حسین میرزازاده‌منفرد به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت‌مدیره اتحادیه تا پایان دوره تصدی هیئت‌مدیره دوره پنجم انتخاب شدند.


جلسه در ساعت ۱۶:۰۰ با ذکر صلوات پایان یافت.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید