پلیس: بیشتر سارقان شهرداری تهران پیمانکاران آن هستند

 در اخبار

سردار رحیمی گفت: اغلب افرادی که اموال شهرداری را سرقت می‌کنند، پیمانکاران همان مجموعه‌ هستند. به گفته او شهرداری تهران نظارتی بر پیمانکاران خود ندارد. رئیس پلیس پایتخت گفت: این مشکل در سایر سازمان ها مانند شرکت برق هم رخ می‌دهد؛ برای مثال شخصی که از تیر چراغ برق بالا می‌رود، سالها در این شغل کار کرده و نحوه بالا رفتن از تیر چراغ برق را می‌داند بنابراین دچار برق گرفتگی نمی‌شود.

 

سردار حسین رحیمی گفت: در ۷۲ ساعت گذشته ۱۳۳ سارق در تهران دستگیر شدند که جمع کشفیات از این سارقان ۱۲۰ مورد بود.

او افزود: از این سارقان ۹ دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت نیز کشف شده است. در بخش مواد مخدر نیز ۳۳ نفر دستگیر شدند که در مجموع سه‌کیلو و ۷۹۰ گرم انواع مواد مخدر همراه داشته اند.

سردار رحیمی گفت: ۱۸ نفر به دلیل تولید و توزیع مشروبات الکلی دستگیر شدند. ۸۵ لیتر انواع مشروبات الکلی از افراد تولید کننده و توزیع کننده در پایتخت کشف شده است. در بخش سلاح و مهمات نیز ۳ قبضه سلاح کشف و در این رابطه سه نفر دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی گفت: اغلب افرادی که اموال شهرداری، شرکت برق ، آب و فاضلاب و … را سرقت می‌کنند، پیمانکاران همان مجموعه ها هستند.

او گفت: رده های ذی‌ربط در این سازمان ها باید نظارت دقیق تری بر آنها داشته باشند. این سارقان کارشان نصب نرده های شهرداری هستند که به مدت یک هفته است که نرده های نصب شده را سرقت میکردند.

به گفته او شهرداری تهران نظارتی بر پیمانکاران خود ندارد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: این مشکل در سایر سازمان ها مانند شرکت برق هم رخ می‌دهد؛ برای مثال شخصی که از تیر چراغ برق بالا می‌رود، سالها در این شغل کار کرده و نحوه بالا رفتن از تیر چراغ برق را می‌داند بنابراین دچار برق گرفتگی نمی‌شود.

به گفته رحیمی، قیمت هر نرده بیشتر از ۳ میلیون تومان است، اما این سارقان آن‌ها را به قیمت ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسانند.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید